Kliknij aby zwinąć >

AKCESORIA

Efektywność poszczególnych elementów własnej gospodarki wodno-ściekowej można zwiększyć, stosując rozmaite dodatkowe akcesoria. Naszą ofertę poszerzyliśmy więc o akcesoria do zbiorników i oczyszczalni ścieków.

Można więc u nas kupić wkłady filtracyjne do filtrów doczyszczających, przejścia murowe chroniące rury z PVC przechodzące przez fundamenty domu i ściany betonowych studni, a także osadniki rynnowe, które łączą rynny spustowe z kanalizacją deszczową. Mamy także rozmaite nadstawki na studzienki i zbiorniki.

Akcesoria do oczyszczalni to także tunele rozsączkowe, które szczególnie polecamy. Są one doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie pożądane jest unikanie dużych rozkopów i eliminacja drenażu rozsączkowego. Znakomicie sprawdzają się na małych posesjach, ponieważ zajmują o połowę mniej miejsca niż drenaż: tunel o pojemności 150 litrów ma wymiary 120 × 60 × 40 cm. Każdy tunel tworzy miejsce służące do gromadzenia i rozprowadzania wody. Jeżeli grunt jest chłonny, wystarczy jeden tunel na jednego mieszkańca. Możliwości chłonne tunelu można zwiększyć podsypką z kruszywa. Grunty o małej chłonności wymagają zwiększenia liczby tuneli.