Kliknij aby zwinąć >

RURY KANALIZACYJNE

Wybierając rury kanalizacyjne, należy przede wszystkim zwrócić uwagę, by były szczelne i odporne na korozję. Dotyczy to również kształtek kanalizacyjnych, które są niezbędnym elementem w dobrze działającej instalacji wodnej. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty to wyroby najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów i z najwyższą precyzją.

Dlaczego warto wybrać nasze rury i kształtki kanalizacyjne?

Jeśli szukamy wysokiej jakości rur i kształtek kanalizacyjnych, którym niestraszny upływ czasu oraz negatywny wpływ czynników zewnętrznych, warto zapoznać się z naszym asortymentem. Proponujemy produkty długowieczne - ich trwałość to około 50 lat. Są odporne na osadzanie się kamienia, zanieczyszczeń, korozji i licznych związków chemicznych, a także obojętne pod względem fizjologicznym i mikrobiologicznym. Nie ma więc obaw, że wpłyną na jakość wody, bo spełniają najwyższe wymagania sanitarne dotyczące transportu wody do picia.

Elementy te wpływają w żaden sposób zarówno na smak, jak i zapach wody. Cechują się wysoką wytrzymałością na naprężenia (ciśnienie), a dodatkowo mają właściwości tłumienia wibracji i szumów. Na uwagę zasługuje również to, że rury i kształtki dają się łatwo kształtować. Można je więc bez problemu połączyć ze złączami kielichowymi z gumową uszczelką (rozłącznymi), a także klejonymi (czyli trwałymi). W tym drugim wypadku uszczelkę zastępuje warstwa kleju. Gwarantuje to łatwość i szybkość w montażu, co pozwala przyspieszyć wszelkie hydrauliczne prace.

Pomoc na wyciągnięcie ręki

Niektóre zadania wymagają fachowego podejścia, dlatego oprócz szerokiej oferty produktów, proponujemy również profesjonalne usługi kanalizacyjne. Nasza firma pomaga w wielu pracach, które wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności (montaż przyłącza wodno-kanalizacyjnego, montaż przydomowej oczyszczalni ścieków itd.), jak i użycia profesjonalnego sprzętu (wykopy mini koparką).

Zapraszamy do zakupów i skorzystania z naszych usług montażowych!