Kliknij aby zwinąć >

ZBIORNIKI NA PALIWO

Wszędzie tam, gdzie zużywa się dużo paliwa, a jego wielokrotne tankowanie na stacjach paliw byłoby zbyt uciążliwe i kosztowne, można pokusić się o własną stację. Zapraszamy do zakupu kompletnych zestawów przystosowanych do kontrolowanej dystrybucji oleju napędowego – stacjonarnych i mobilnych.

Podstawą każdego zestawu jest pojemnik na paliwo, zbudowany tak, by na zewnątrz nie wydostawały się jego opary. Wraz ze zbiornikiem dostarczamy pompę, przewód dystrybucyjny, pistolet do tankowania oraz filtr i licznik. Każdy taki zbiornik paliwa jest odporny na działanie warunków atmosferycznych i może być wykorzystywany na posesji, w bazie samochodowej lub bazie maszyn, na budowie itd. Do zestawu dokupić można wyposażenie dodatkowe.

Każdy nasz zbiornik do paliwa został wyprodukowany w zgodzie z wszelkimi normami i pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego, dzięki czemu zapewnia bezpieczne przechowywanie i tankowanie oleju napędowego.

Oprócz zbiorników stacjonarnych o różnej pojemności proponujemy także mniejsze, mobilne zbiorniki na paliwo, które dowozić można w dowolne miejsce i tam zaopatrywać maszyny i pojazdy w olej napędowy.