Kliknij aby zwinąć >

1200 - 4000 L

Specjalnie zaprojektowane i wykonane z najtrwalszych materiałów - dostępne w naszej ofercie zbiorniki dwupłaszczowe ON o pojemności od 1200 do 4000L charakteryzują się sporymi możliwościami w zakresie magazynowania i dystrybucji zarówno paliwa, jak i oleju napędowego. Nie ma ryzyka, że te groźne dla środowiska substancje wydostaną się na zewnątrz i zanieczyszczą glebę czy wody powierzchniowe. Dlatego też specjalistyczne zbiorniki stosowane są powszechnie w wielu branżach, a zwłaszcza w firmach transportowych, budowlanych, gospodarstwach rolnych czy wszędzie tam, gdzie flota pojazdów zasilana jest olejem napędowym. Dlaczego warto kupić dobrej jakości zbiornik dwupłaszczowy?

Zbiorniki dwupłaszczowe - komfort i bezpieczeństwo

Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować we właściwy zbiornik dwupłaszczowy ON - szczególnie duży, którego pojemność wynosi od 1200 do 4000L. To wyjątkowo korzystny zakup zwłaszcza pod kątem oszczędności, bo duża pojemność zbiornika to możliwość zakupu hurtowej ilości paliwa od sprawdzonego dostawcy. Tym samym kupując zbiornik dwupłaszczowy ON 1200 L bądź większy, w zależności, jakie są nasze potrzeby - zbiornik dwupłaszczowy ON do 4000L, ograniczamy koszty związane z zakupem paliwa na stacjach. Zyskujemy też pewność, że zbiornik jest bezpieczny, a gwarantuje to jego dwupłaszczowa konstrukcja, czyli dwukrotne zabezpieczenie przed niekontrolowanym wyciekiem. Solidna konstrukcja to jednocześnie wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Łatwość obsługi, wieloletnia gwarancja i niezbędne świadectwa

Zbiorniki dwupłaszczowe dostępne w naszej ofercie to jednocześnie gwarancja łatwej obsługi, dzięki czemu zwiększa się komfort pracy, a eksploatacja zbiornika jest w pełni bezpieczna. Wyposażone w licznik cyfrowy z możliwością kalibracji, pokazują sumę wszystkich wydanych litrów substancji. A jeśli dodamy do tego długoletnią gwarancję, wysoką jakość każdego zbiornika (wykonanych z bardzo trwałego polietylenu) oraz niezbędne świadectwa (potwierdzające, że zbiorniki są w pełni przystosowane do magazynowania paliwa i oleju napędowego), to zobaczymy pełny obraz ich solidności i niezawodności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych przez nas zbiorników!