Kliknij aby zwinąć >

ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ

Woda deszczowa nie tylko nic nie kosztuje, ale ma też właściwości, dzięki którym doskonale nadaje się do podlewania ogrodu, mysia samochodu, spłukiwania toalety, a nawet prania. Kto ją gromadzi i wykorzystuje, może poczynić znaczne oszczędności. Wystarczy zadbać o to, by deszczówka spływająca z dachu trafiała do specjalnego zbiornika z pompą.

Zbiornik na deszczówkę to inwestycja na wiele lat. My ze swojej strony zapewniamy aż 30 lat gwarancji, bo nasze pojemniki na deszczówkę są absolutnie szczelne. Specjalny system może automatycznie przełączać domową sieć na wodę wodociągową i deszczową. Ewentualny nadmiar deszczówki nie stworzy żadnych problemów – zostanie samoczynnie odprowadzony.

Proponujemy zbiorniki na wodę deszczową o pojemności od 2000 do 8000 litrów. Mogą być wyposażone w postument z kranem do podłączenia węża ogrodowego. Specjalny kosz filtracyjny dba o izolowanie liści i innych zanieczyszczeń. Każdy nasz pojemnik na deszczówkę jest łatwy w montażu i nie wymaga obsypki z cementu i piasku (wystarczy urobek z wykopu, piasek lub żwir). Może być umieszczony nawet 1,5 m pod poziomem gruntu, także na terenach podmokłych. Wytrzymuje najazd ciężkich samochodów.