Kliknij aby zwinąć >

DYSTRYBUTORY DO ON

Własny dystrybutor do oleju napędowego jest niezbędny w każdej firmie, w której zużywa się dużo tego paliwa. Zestaw składa się z pompy zasilanej prądem jednofazowym 230V/50 Hz, pistoletu manualnego lub automatycznego, węża podawczego i węża ssawnego. Może być także wyposażony w licznik oraz filtr wstępny. Opcjonalnie dokupić można stopę do montażu dystrybutora, dzięki czemu powstanie stojąca konstrukcja znana każdemu ze stacji benzynowych.

Dystrybutor ON musi oczywiście zapewniać pełne bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszystkie sprzedawane przez nas dystrybutory spełniają te wymagania. Ponieważ ich konstrukcja oparta jest na urządzeniach renomowanego włoskiego producenta, każdy nabyty u nas dystrybutor do ON będzie pracował niezawodnie przez lata.

W procesie produkcyjnym zadbano o zapewnienie całkowitej i długotrwałej szczelności węży poprzez zakuwanie i klejenie. Każdy dystrybutor oleju napędowego został poddany próbom szczelności, toteż jego eksploatacja w Państwa firmie będzie całkowicie bezstratna i bezpieczna.