Kliknij aby zwinąć >
Transport GRATIS!
OCZYSZCZALNIA  BIODUOHYBRYDA 6 ZE STUDNIĄ CHŁONNĄ

OCZYSZCZALNIA BIODUOHYBRYDA 6 ZE STUDNIĄ CHŁONNĄ

(EB3SCH)

W produkcie

-kompletną oczyszczalnię z półmetrowymi nadbudowami na zbiornik i osprzętem

-studnia chłonna

-książka montażu i eksploatacji

-deklaracja zgodności

Waga 150 kg
Pojemność 3000 L
Wydajność / Dzienna ilość ścieków(m3/d) 5-8 os/ 0,9 m3/d
Gwarancja 30 lat (na zbiornik), 10 lat (na osprzęt)
Studnia chłonna 1 szt
Ilość szt.

Cena: 7 859,00 zł

Cena netto: 6 389,43 zł

Dostawa GRATIS!!

ZADZWOŃ

53 54 66666, 570 570 300, 570 066 666

aaaa_baner.png

SKŁAD ZESTAWU

 zestaw tunele 4szt.jpg

WŁAŚCIWOŚCI ZESTAWU

Skuteczność

oczyszczania

do 98%.

ilość obsługiwanych osób od 5 do 8.

4 strefy oczyszczania (4 komory).

oczyszczalnia typu przepływowego (technologia złóż fluidealnych).

dzięki zastosowaniu dwóch komór oczyszczania biologicznego (reaktory) uzyskujemy dużą elastyczność na gwałtowny zrzut ścieków (przeciążenie).

brak konieczności uzywania biopreparatów.

nie wiesz jaki dobrać zestaw oczyszczalni? Wypełnij formularz do doboru oczyszczalni. My dla ciebie dobierzemy oczyszczalnie

Zbiornik

najmocniejszy zbiornik na rynku.

jest to zbiornik samonośny nie wymaga obsybki cementowo-piaskowej w przypadku montażu w terenie zielonym

prosty montaż, zbiornik obsypujemy uropkiem z wykopu lub zagęszczonym piaskiem, żwirem.

możliwość najazdu ciężarówki do 30 ton.

na zbiornik można nasypać 1,5 m gruntu.

można go montować na terenach podmokłych poziom wody gruntowej 2/3 wysokości zbiornika.

brak szwów. połączeń czy zgrzewów - 100% wodoszczelności

Rozsączanie

na grunty przepuszczalne i piaszczyste studnia chłonna i tunele rozsączkowe.

na gruntach gliniastych ( nieprzepuszczalnych ) drenaż rozsączkowy.

WYGODNE ZAKUPY

banner_montaz745_283.jpg
zamawiaj_zadzwon.jpg
oczyszczalnia_szambo.png

BIOLOGICZNA CZY EKOLOGICZNA?

Najtańszym rozwiązaniem jest oczyszczalnia drenażowa, składająca się z osadnika gnilnego oraz drenażu rozsączkowego. W osadniku następuje proces beztlenowego oczyszczania ścieku (bakterie beztlenowe) oraz zjawisko sedymentacji i flotacji. Wstępnie oczyszczony ściek (pozbawiony zawiesiny) wypływa do drenażu gdzie następuje proces oczyszczania tlenowego. W tego typu oczyszczalniach proces natlenienia jest zbyt mały lub nieodpowiedni, w wyniku czego nie dochodzi do pełnego oczyszczenia tlenowego i następuje zjawisko zagniwania osadu i odkładania się go w drenażu. Z upływem czasu ilość odkładającego się osadu w skrajnych przypadkach może prowadzić do zapchania drenażu, w związku z tym koszt wymiany całej oczyszczalni może przekroczyć koszt montażu całego zestawu.

W czasie eksploatacji oczyszczalni ekologicznej należy pamiętać o kupnie i regularnym dodawaniu biopreparatów do osadnika gnilnego, w celu utrzymania flory bakteryjnej na odpowiednim poziomie. Przy tej opcji również niezbędna jest także duża działka, dobrze przepuszczalny grunt oraz niski poziom wód gruntowych.

W przypadku oczyszczalni biologicznych cały proces oczyszczania zachodzi w zbiorniku, który składa się z osadnika wstępnego w którym następuje takie samo zjawisko jak w osadniku gnilnym z oczyszczalni ekologicznej. Następnie wstępnie oczyszczony ściek nie wypływa do drenażu tylko do komory reaktora biologicznego, gdzie ma miejsce w pełni kontrolowany proces natlenienia ścieku, w efekcie ściek zostaje oczyszczony nawet do 98%. Oczyszczona woda jest na tyle czysta, że może być odprowadzona do ujęć wodnych np. rowy, rzeki, strumienie lub odprowadzona do gruntu np. za pomocą studni chłonnej.

 

Rozwiązanie to daje Ci 100% gwarancji, że nie zanieczyścisz swojego najbliższego otoczenia oraz unikniesz kłopotów i kosztów związanych z ponownym montażem drenażu na zagospodarowanej już działce (piękny ogród). Są to rozwiązania bezobsługowe i w pełni zautomatyzowane. Jeżeli oczyszczalnia przestanie działać poprawnie zostaniemy o tym poinformowani. Jedną z największych zalet oczyszczalni biologicznych jest również to, że są bezzapachowe i bardzo ciche pomimo elektrycznych urządzeń wewnątrz.

DLACZEGO BIODUOHYBRYDA?

Biologiczna oczyszczalnia Bioduohybryda to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone do miejsc bez możliwości podłączenia do systemów kanalizacji zbiorowej. Zbiornik wykonany jest z odpornego na działanie agresywnego środowiska polietylenu, natomiast ożebrowana konstrukcja gwarantuje odporność na działanie sił gruntowych oraz odpowiednie zakotwienie.

W oczyszczalni wykorzystano najnowszą technologię oczyszczania poprzez zanurzone złoża biologiczne co zapewnia bardzo wysoką skuteczność przy zachowaniu małych gabarytów oraz niskich kosztów eksploatacji. Ponadto Bioduohybryda to aż 4 niezależne przestrzenie oczyszczania (komory), a w tym aż dwa reaktory biologiczne, poprawiające jakość oczyszczania scieków. Technologia stała się na tyle niezawodna, że na zbiornik Bioduohybrydy klienci otrzymują, aż 30 lat gwarancji od producenta. Oczyszczony ściek możemy rozsączyć do gruntu poprzez drenaż, studnię chłonną lub pakiety, ale też odprowadzić, po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń, do wód powierzchniowych takich jak rowy, rzeki, stawy, jeziora.

NIE RYZYKUJ KUPUJĄC NAJTAŃSZE PRODUKTY

oczyszczalnia ekosystemy drenaż
oczyszczalnia ekosystemy drenaż

 

WYPOSAŻENIE W CENIE

Kompletną oczyszczalnię z półmetrowymi nadbudowami na zbiornik i osprzętem

Studnia chłonna

Książka montażu i eksploatacji

Deklaracja zgodności

Raty
Szybki montaż